Uložit 27%

Aloe Vera 60 kapslí

Doporučená cena: 32.99 лв
23.99 лв
Ušetříte: 9.00 лв (27%)
023
Skladem
+
Nabízíme jedinečnou formulaci, která obsahuje 100% přírodní extrakt z Aloe Vera. Tato rostlina je považována za zázrak tím, že pomáhá celou řadu zdravotních problémů. Přípravek je vhodný pro lékové formy, které se snadno absorbuje do těla, a poskytne všechny potřebné živiny pro tělo.
 
Aloe Vera je rostlina, která roste v mírných pásmech. To je známé pro svůj vysoký obsah živin, vitamínů (B12, A, B, C, E), kyseliny listové, a minerály (měď, vápník, železo, sodík, chrom, zinek, draslík). Kromě toho, aloe vera obsahuje aminokyseliny a mastné kyseliny, které uklidnit alergické příznaky a kyselost v žaludku.

Aloe vera pomáhá trávení, detoxikaci organismu zásadité tělo, zlepšuje kardiovaskulární a imunitní systém, pomáhá při hubnutí, udržovat pokožku krásně.Jeho užitečné látky mohou stimulovat trávicí systém a pomáhají ji, aby správně fungovaly. Také aloe vera pomáhá při průjmu a zácpy. Je to přírodní lék na různé žaludeční potíže snižováním kyselost v žaludku, čímž se snižuje množství škodlivých bakterií a chrání střevní flóru.

Často se náš imunitní systém potřebuje stimulaci. Polysacharidy v Aloe Vera stimulaci produkce bílých krvinek v těle, které poskytují ochranu před viry. Kromě toho je extrakt z rostliny posiluje imunitní systém, díky vysokému obsahu antioxidantů.Aby se vaše pleť krásná, můžete si vzít aloe vera, protože tato léčivá rostlina je nejčastější složka v kosmetickém průmyslu.Použití:
 Užívejte 1 až 2 tobolky 2 x denně na lačný žaludek

Balení: 60 kapslí
 
Obsah:

Dávka:

2 Kapsle

Porcí v balení:

30

Obsah v dávce

% Denní hodnota*

Organično Aloe Vera

200 mg

Aloe Vera prášek

700 mg

Pomocné látky: želatina (kapsle), stearát hořečnatý a mastek.

Nalezeny žádné příspěvky

Napsat recenzi