Ovčí placenty 120 kapslí

39.99 лв
219
Skladem
+
Nabízíme 100% přírodní a biologické extrakt z placenty ovcí. Tento vysoce kvalitní výrobek obsahuje pouze přírodní složky bez umělých látek a konzervačních látek, které vám pomohou vypadat úžasně. Přes to zajistí bílkoviny aminikiselini, sacharidy, lipidy, enzymy, vitamíny a minerály.


Placenta je orgán spojující mezi matkou a plodem u savců a lidí ve sledovaném období vývoje plodu. Je to silný stimulátor simunen, největší účinek na volných radikálů buněčné imunomodulace a bloky - jeden z hlavních příčin stárnutí buněk. Placenta obsahuje koenzym Q10, který je silným zdrojem energie a silný antioxidant. Jednou z nejdůležitějších částí placenty extraktu glukany, což zvyšuje syntézu kolagenu a spandex v kůži.

Hlavními výhodami placentární jsou jeho přírodní ingredience, hypoalergenní a dobrý kosmetický efekt, který je důležitý pro každou ženu. Z tohoto důvodu, mnoho žen dává přednost tento doplněk stravy. Kapsle postavené na ovčí placenty a placenty, které obsahují všechny složky jsou nejúčinnější způsob omlazení obličeje.

 Použití:

Užívejte 2 tobolky denně
 
 
Balení: 120 kapslí
Пияго от два месеца имам подобрение.
Napsat recenzi